Hakkımızda

9 yıl önce kurulan Ateşler Kimya, kısa bir süre içinde bölgenin Metal Kimyasalları grubundaki ihtiyaçlarını karşılayan lider konumuna gelmiştir

Ateşler Kimyevi Market, 2012 yılında kendi öz sermayesiyle Yüzey Kaplama Kimyasalları Satışı ve satış sonrası teknik desteği alanında hizmet vermek üzere Konya’da kurulmuştur.

Kurulduğu andan itibaren, gerek kaliteden ödün vermeyen müşteri odaklı politikaları gerek minimum kar maksimum hizmet anlayışı sayesinde hızla bölgesinde lider konuma yükselmiştir. Önce Büsan Sanayi bölgesinde çalışmalarını sürdürmüş ardından şu an şirketin genel merkezinin bulunduğu Metal Sanayinde 2500 m2 kapalı alanda hizmetlerini sürdürmektedir.

10 Yıllık Tecrübe

Ana kimyasal ham madde ürünleri ve değerli metalleri yurt dışı ve yurt içinden temin ederek ,müşterilerine satışını gerçekleştirmektedir.

2018 yılı itibariyle kurumsal üst kimliğini Ateşler olarak belirlemiş; kimyasal üretim, pazarlama ve ana kimyasal satışını Ateşler Kimya Market üzerinden; ithalat, ihracat, değerli metal ve kimyasal toptan satışını Ateşler Metal Kimyevi Market, üzerinden gerçekleştirmeye başlamıştır.